Bezpłatna Wysyłka

Previous slide
Next slide

Składana Bramka Do Piłki Nożnej

zł950.00

zł179.00

Kosár
Polish_True.png

Oferuje zaawansowaną produkcję dla graczy i trenerów na wszystkich poziomach!

Składana bramka do piłki nożnej to rodzaj bramki używanej w grach i treningach piłki nożnej, którą można łatwo złożyć i zdemontować w celu wygodnego przechowywania i transportu. Zazwyczaj bramki te składają się z lekkiej metalowej lub plastikowej ramy rurowej, którą można złożyć do niewielkich rozmiarów, gdy nie jest używana.

Składane bramki do piłki nożnej są dostępne w różnych rozmiarach, od małych przenośnych bramek zaprojektowanych do gry na podwórku lub ćwiczeń treningowych, po większe bramki używane w oficjalnych grach lub turniejach. Są one często używane w ligach młodzieżowych lub w sytuacjach, w których stałe bramki nie są praktyczne lub dozwolone.

Najwyższej jakości treningowa bramka do piłki nożnej

Profesjonalna jakość tych bramek została już dostarczona do najnowocześniejszego kompleksu treningowego AON w Manchesterze United i została doceniona przez najlepsze kluby piłkarskie na świecie. Bramka do piłki nożnej oferuje zaawansowaną produkcję dla graczy i trenerów na wszystkich poziomach.

Solidna aluminiowa bramka piłkarska

Wykonane z aluminium o średnicy zewnętrznej 50 mm, bramki piłkarskie o wysokiej wytrzymałości są zaprojektowane tak, aby wytrzymać niezliczone intensywne treningi bez uszkodzenia. Wykończone czarną farbą proszkową, wolnostojące bramki treningowe do piłki nożnej mogą być używane przez cały rok bez rdzewienia lub korozji.

Fluorescencyjna żółta siatka do piłki nożnej z mikrosiatki

Popraw koncentrację swoich napastników dzięki fluorescencyjnej żółtej siatce do piłki nożnej z mikrosiatki. Dobrze widoczna siatka sprawia, że bramka piłkarska nadaje się do użytku zimą i podczas nocnych treningów.

10 sekund na złożenie lub rozłożenie

Chociaż ciężkie bramki do piłki nożnej są w pełni zmontowane, można je złożyć lub ustawić w ciągu Ten superszybki proces montażu jest idealny dla szkół, trenerów, ośrodków sportowych i graczy, którzy potrzebują sprzętu treningowego wymagającego niewielkiej konserwacji.

Składane i łatwe do przechowywania

Zaprojektowane z innowacyjnymi, składanymi ramami bocznymi, bramki do piłki nożnej Pod składają się, aby idealnie pasować do bagażnika zwykłego samochodu lub mogą być przechowywane w dowolnym miejscu bez zajmowania dużo miejsca. Kompaktowe aluminiowe bramki do piłki nożnej z pewnością usprawnią sesje treningowe.

Specyfikacja:

  • Materiał: Aluminium
  • Merk: COME ON
  • Kolor: 6ft x 4ft
  • Rodzaj wykończenia: Malowanie proszkowe